🇩🇰 Pearlwax fejrer lige nu 4 års fødselsdag! 🇩🇰

100% záruka spokojenosti
contry selected flag

Použití

Pearlwax opvarmning af perler

Krok 1

Přípravek

Zapněte ohřívač, otočte jej na nejvyšší teplotu a nalijte do voskových perel. Počkejte, až uvidíte a ucítíte, že se perly v ohřívači úplně rozpustily. Snižte teplotu na někde mezi maximální a střední a ponechte vosk dalších 5-10 minut. Neváhejte a promíchejte vosk. Při použití vosku je konečný výsledek závislý na tom, že vosk má správnou teplotu. Vosk by měl být co nejteplejší, aniž by hrozilo nebezpečí popálení. Teplota vosku můžete zkontrolovat pomocí malého množství na zadní straně ruky pomocí aplikační tyčinky.

Krok 2

Léčba

K nanášení vosku použijte přiložené aplikační tyčinky. Doporučujeme nanášet vosk na zrno. Počkejte asi 30 sekund nebo do úplného vytvrzení vosku. Jakmile vosk ztvrdne, strhněte ho jedním rychlým a jednotným pohybem. Vosk stáhněte proti růstu a přitom volnou rukou udržujte kůži kolem vosku napnutou.

Pearlwax påføring af voksen med påføringspinde
 Pearlwax forplej din ud efter voksning

Krok 3

Po léčbě

Po ošetření se doporučuje, abyste na pokožku aplikovali dobrý zvlhčovač nebo uklidňující krém, jako je Aloe Vera Gel. Pokud jste prvním uživatelem Pearlwax™, je normální, že se vaše pokožka podráždí, protože vaše folikuly jsou stále velmi hluboké. Aloe Vera Gel může přijít vhod.

Tipy a triky

Teplota

Nejdůležitějším kritériem pro úspěšný vosk je správná teplota. Ideální pracovní teplota je kolem 50-55 °C. Tuto teplotu můžete dosáhnout zahřátím voskových perel na maximální teplotě vašeho topného tělesa a poté teplotu snížit a ponechat ji zhruba uprostřed mezi maximální a střední hodnotou. Ponechte vosk při této teplotě po dobu 5-10 minut před aplikací. Pokud vosk není dostatečně horký, usadí se na horních částech místo toho, aby se na ně nalepil. Pokud zjistíte, že vosk nezachytí všechny vaše chlupy, v 9 z 10 případů je to proto, že vosk není dostatečně horký. Vždy se však ujistěte, že vosk není tak horký, že vás pálí!

Čištění

Nemusíte to očistit vždy, když to používáte. Pokud máte zbytkový vosk, můžete jej znovu ohřát při příštím použití Pearlwax™, takže zbývající vosk můžete ponechat v ohřívači a příště jej zahřát. Doporučujeme však vyčistit ohřívač po každém 2-3 použití. To lze provést pomocí horké vody, alkoholu a štětce s měkkými štětinami. Abyste zabránili hromadění bakterií, doporučujeme také zahřívat, chladit a ukládat vosk na ohřívač. Pearlwax™ 1

Průvodce voskováním doma

VOSKOVÁNÍ NOHOU

VOSKOVÁNÍ NA ÚROVNI BIKIN

VOSKOVÁNÍ RUKOU A PODPAŽÍ

VOSKOVÁNÍ OBLIČEJE

VOSKOVÁNÍ HRUDI A ZAD (MUŽI)

VOSKOVÁNÍ INTIMNÍCH ČÁSTÍ TĚLA

O produktu

Pearlwax™ byl speciálně navržen tak, aby vosk na rozdíl od měkkého vosku nelepil na pokožku, ale pouze na chlupy. To vede k estetičtějšímu a trvanlivějšímu výsledku, a nakonec ušetříte zbytečné poškození pokožky. Pearlwax™ odstraní vaše chlupy od kořene a zajišťuje tak delší období bez chloupků.

Pearlwax™ mohou používat lidé se všemi typy pleti, protože vosk je šetrný k pokožce. To znamená, že Pearlwax™ šetří vaše podráždění, to vše lze očekávat od pravidelného holení.

Čím více budete voskovat, tím méně chloupků poroste zpět a čím jemnější to bude. Pearlwax™ vám umožní vychutnat si jemnou a hladkou pokožku až na čtyři týdny, na rozdíl od holení, které vám dává pocit hedvábně hladké po dobu několika dní.

Pearlwax™ je relativně nový fenomén, který vzrostl na celosvětovou popularitu prostřednictvím šíření zpráv na sociálních médiích, a existuje důvod, že se tento nový nástroj pro odstranění chloupků stal takovým hitem – zkuste to pro sebe!

Často kladené otázky

Jak dlouhé by chloupky měly být pro dosažení nejlepšího výsledku?

Vaše chlupy by měly být nejméně 3-5 mm dlouhé, aby bylo dosaženo co nejlepšího výsledku ošetření voskem. Čím déle jsou chloupky, tím snazší je přilepit na vosk.

Jsou součástí balíčku aplikační špachtle?

Ano! V každé objednávce jsou obsaženy 3 aplikační tyčinky. Aplikační tyčinky jsou rovnoměrně rozděleny do 3 různých velikostí: velké, střední a malé.

Existuje rozdíl mezi barvami?

Ne, jediným rozdílem je vůně – a samozřejmě i barvy. Všechny perly mají stejnou funkci a jsou stejně účinné.

Kolik ošetření je zahrnuto v jednom sáčku?

Pro menší oblasti, jako jsou podpaží a obličej, stačí jeden sáček pro několik ošetření – pro větší oblasti, jako jsou nohy, stačí jeden sáček pro přibližně jedno ošetření.

Jaké platební metody mohu použít?

Můžete platit kreditní nebo debetní kartou (Mastercard, Visa), přes Klarna nebo PayPal.

Jakou nabízíte dodací lhůtu?

Na adresy v Dánsku doručujeme do 24-48 hodin. Naše balíčky jsou dodávány s Track & Trace, takže můžete sledovat celou cestu.

Co myslíte tou zárukou spokojenosti?

Je to velmi jednoduché! Pokud se vám produkt nelíbí, můžete jej vrátit a získat peníze zpět, i když jste jej užili. Vezměte prosím na vědomí, že záruky spokojenosti pokrývají až 2 otevřené balíčky.

Jak horký by vosk měl být?

Nejdůležitějším kritériem pro úspěšný vosk je správná teplota. Ideální pracovní teplota je kolem 50-55 °C. Tuto teplotu můžete dosáhnout zahřátím voskových perel na maximální teplotě vašeho topného tělesa a poté teplotu snížit a ponechat ji zhruba uprostřed mezi maximální a střední hodnotou. Ponechte vosk při této teplotě po dobu 5-10 minut před aplikací. Pokud vosk není dostatečně horký, usadí se na horních částech místo toho, aby se na ně nalepil. Pokud zjistíte, že vosk nezachytí všechny vaše chlupy, v 9 z 10 případů je to proto, že vosk není dostatečně horký. Vždy se však ujistěte, že vosk není tak horký, že vás pálí!

Jak dlouho voskování vydrží?

Během ošetření přípravkem Pearlwax™ jsou chloupky vytaženy kořenem, což znamená, že ošetření má tendenci trvat 4 až 6 týdnů, než chlupy dorostou a dosáhnou plné délky. Na začátku mohou někteří lidé zjistit, že mohou cítit nebo vidět chlupy ve voskované oblasti několik týdnů po ošetření voskem. Je to proto, že chlupy nesledují jediný růstový cyklus a chloupky, které byste mohli vidět v týdnech po ošetření voskem (1-3 týdny), budou v době ošetření přímo pod povrchem kůže. Nebojte se voskovat každý třetí týden na začátku, aby vaše chlupy následovaly jediný růstový cyklus. V průběhu času to zajistí, že vám trvá 4-6 týdnů, než dorostou.

Jak vyčistím perlový ohřívač Pearlwax™?

1 – Vylijte vosk
Nalijte přebytečný roztavený vosk do koše, dokud je stále tekutý. Z misky vyjměte co nejvíce vosku.

2 – Opláchněte misku
Opláchněte misku horkou vodou (ne vroucí). K odstranění vosku ulpívajícího na misce použijte kartáč nebo houbu s měkkými štětinami. Pokud existuje vosk, který nemůžete dostat ven, můžete ho odstranit alkoholem.

3 – Připravte misku na další ošetření
Po dokončení čištění je důležité, aby byla mísa čistá a suchá, beze stopy vody nebo alkoholu. Nezapomeňte udržovat vysokou úroveň hygieny, protože vám to během budoucích ošetření pomůže vyhnout se různým zraněním.

Nemusíte čistit váš perlový ohřívač při každém použití. Postačí čištění jednou za čas. Máte-li v perlovém ohřívači jakýkoli zbylý vosk, můžete to nechat a použít při příštím voskování.

Koupit nyní
Pearlwax™ is a Registred Trademark - trademark no. 017878732 - 018243256
Copyright © 2017-2024 Pearlwax™